Slike naših aktivnosti

Posts Tagged ‘takmicenje’

Keiko Seminar

Sensei Mikio Kashiwagi je održao trening seminar u prostorijama Kokoro Kendo Kai-a 27.Aprila 2014.

Prisustvovali su  i gosti iz drugih klubova, uključujući i klub iz Segedina. Seminar je posetila i ekipa RT Vojvodine, u cilju promovisanja Kenda i sporta kod mladih.

DSC08558

DSC08927


Veliko hvala senseiju kao i  svim gostima koji su nas posetili.

Sakura Kup 2014

DSC08075-1

22. Marta održano je takmičenje u Budimpešti za Shodan i Kyusha zvanja. Bojan Sarić iz našeg kluba je osvojio 3. mesto invidualno i 1. mestu u timskoj kategoriji sa kombinavom ekipom Makoto Kendo Kluba.

Kendoka iz Srbije na ovom takmičenju su ostvarili sjajan rezultat osvojivši ukupno 7 medalja i priznanje za Borbeni Duh.

DSC08263-1

DSC08071-1

Int. Kendo Cup of Belgrade 2012 Finals – Video

Foto: Kendo Savez Beograd

Individual Final:

Ban (Agatsu, Zagreb) White  – Mandia ( Kodokan, Alessandria) Red

 

Team Final:

Yonshin Zen (Macedonia) White – Makoto Mix (Serbia&Italy) Red

1. Sempo

2. Jiho

3. Chuken

4. Fukusho

 

5. Taisho

 

Congrats to All!

Međunarodni Kendo Trofej “Prvenstvo Beograda” 2012

27. i 28 Oktobra je održan Međunarodni Kendo Trofej Beograda “Prvenstvo Beograda”.

Takmičari iz zemalja Italije, Francuske, Švedske, Izraela, Grčke, Turske, Mađarske, Rumunije, Bugarske, Slovenije, Hrvatske, Crne gore, Makedonije takođe su učestvovali pored domaćih kendoka.

Mogao se videti i visok nivo suđenja od strane učitelja visokih zvanja iz Francuske, Nemačke, Belgije, kao i japanskih ucitelja, predstavnika J.I.C.A. Ukupno, oko 200 učesnika.

Naš klub sa velikim zadovoljstvom saopštava da je Sonja Stanojević osvojila borbeni duh u kategoriji juniora!

Na održanom polaganju, nova majstorska zvanja su stekli:

  • Aleksandar Đorđević (Nidan)
  • Mariana Seke (Nidan)
  • Bojan Sarić (Shodan)

Učenička zvanja:

  • Stefan Popović (Yonkyu)
  • Sonja Stanojević (Yonkyu)

 

Iskrene čestitke njima kao i drugima koji su uspešno položili ovaj vikend i veliko hvala svima koji su nas bodrili, kao i organizatoru!

Rezultati takmičenja:

Juniori:
3.mesto – Arabadjyski, Bugarska
3.mesto – Nikovski, Makedonija
2.mesto – Keskovski, Makedonija
1.mesto – Ognjen Živanović, Makoto kendo Klub, Srbija
Borbeni duh – Sonja Stanojević, Kokoro Kendo Kai, Srbija

Žene:
3.mesto- Ana Momčilović, Beograd kendo klub, Srbija
3.mesto – Milica Tričković, Makoto kendo klub, Srbija
2.mesto – Ana Radojičić, Makoto kendo klub, Srbija
1.mesto – Tanja Greif, Slovenjia
Borbeni duh – Tina Filjak, Hrvatska

Muškarci:
3.mesto – Mensur Bojda, Makedonija
3.mesto – Szegofi Akos, Mađarska

2.mesto – Borna Ban, Hrvatska
1.mesto – Fabrizio Mandia, Italija

Teamovi:
3.mesto – Mix Team, Hrvatska+Slovenija
3.mesto – Beograd kendo klub, Srbija
2.mesto – Yonshin Zen, Makedonija
1.mesto – Makoto A Mix, (Dušan Nikolić, Aljoša Vuksanović, Borota Branko, Fabrizio Mandia, Milan Vidaković, Žarko Ćurčić)
Borbeni duh – Musso kendo klub, Bugarska